Slovenačka kompanija Gorenje iz Velenja je za godinu dana povećala broj zaposlenih sa 10.000 na 11.000 radnik. Predsednik Gorenja Franjo Bobinac je na konferenciji za novinare u Valjevu, upriličenoj povodom prve godišnjice fabrike rashladnih uređaja u tom gradu, kazao da je ukupan prihod Gorenja za godinu dana povećan sa 1,1 na 1,2 milijarde evra. Još je značajnije, kako je kazao, to što je vrednost kompanije za godinu dana uvećana sa 300 na 400 miliona evra, što je evidentno na Ljubljanskoj berzi.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar