Usled niže od željene profitabilnosti zvaničnici kompanije su odlučili da poslovanje Fujitsu jedinice za monitore okončaju u martu sledeće godine. Kompanija će prestati da proizvodi monitore i fokusiraće se na svoje osnovne grane poslovanja u nadi da će uvećati prihode u budućnosti. Fujitsu će nastaviti da obezbeđuje servisiranje za svoje monitore i nakon marta 2008. i nastaviće svoj posao sa monitorima u Japanu ali samo kao integrator sistema.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar