Putem mt:s-a poslato 15 miliona čestitki

// Kategorije: Info |
Korisnici tri mreže Mobilne telefonije Srbije, u Srbiji, Crnoj Gori i Republici Srpskoj, poslali su u novogodišnjoj noći 15 miliona čestitki, saopštila je ova kompanija. Poslednjeg dana prošle i prvog dana ove godine, korisnici najbrojnije mreže mobilne telefonije u regionu razmenili su do 15 časova gotovo 38 miliona SMS poruka.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti