Korisnici tri mreže Mobilne telefonije Srbije, u Srbiji, Crnoj Gori i Republici Srpskoj, poslali su u novogodišnjoj noći 15 miliona čestitki, saopštila je ova kompanija. Poslednjeg dana prošle i prvog dana ove godine, korisnici najbrojnije mreže mobilne telefonije u regionu razmenili su do 15 časova gotovo 38 miliona SMS poruka.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar