Iako izgleda prilično neverovatno, informacija koju je jedan od zvaničnika Microsoft-a obelodanio na „IEBlog“-u navodi da bi se prva beta verzija Internet Explorer 8 verzije pretraživača mogla pojaviti oko polovine 2008. Ono što možemo da očekujemo kada je u pitanju je IE8je „Acid2“ kompatibilnost. U pitanju je test koji se koristi da se proveri da li bi pretraživač mogao da radi sa višestrukim Web standardima sa širokim spektrom karakteristika i platformi. Ukratko, to je test koji treba da potvrdi da li će pretraživač moći da prikaže svaku stranicu sa svakim kodnim rasporedom na bilo kom operativnom sistemu.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar