Nagrađeni najbolji studenti

// Kategorije: Info |
Povodom Dana Fakulteta, Savet Fakulteta nagrađuje najbolje studente za rezultate ostvarene u školskoj 2007/08. godini. Nagrade će biti uručene 04. novembra u 09:00 u novom amfiteatru AMF-2.

- najbolji studenti druge godine
- najbolji studenti treće godine
- najbolji studenti četvrte godine
- najbolji apsolventi
- najbolji diplomirani studenti

Ukoliko neko od studenata ispunjava kriterijume nagrađivanja, a nije na spisku, potrebno je da se javi 03.11.2008.godine, od 11:00 do 13:00 u Dekanat.

a koliko su para dobili? kad smo vec kod toga sta ko i koga zna ja znam nekoliko sa ovog spiska za cetvrtu koji koriste najsavremenije bubice i to stalno. jedan od nih ima i olovku sa kamericom. nije zlato sve sto sija sto bi rekla lepa Brena :cool:

Objavljeno: 02.11.2008 22:48 - ()


0
0
Cestitke svima, svaka cast... Koliko bih ja piva morao da se odreknem da bi mi prosek bio preko 9.5!

Objavljeno: 02.11.2008 20:54 - ()


0
0
Mogu da zamislim

Objavljeno: 02.11.2008 19:44 - ()


0
0
IVAN FONZNALAC JE NAJBOLJI !!!

Objavljeno: 02.11.2008 18:49 - ()


0
0
Sto bi reko Homer Simpson : " STREBEEERI.."

Objavljeno: 02.11.2008 17:44 - ()


0
0
Cestitam svima!!!Svaka cast stvarno!Moram da primetim da je od prvih 19-oro sestoro iz moje (bivse) grupe,he,he :D

Objavljeno: 02.11.2008 13:43 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti