U Srbiji za 10 meseci boravilo dva miliona turista

// Kategorije: Info |
U Srbiji je u prvih 10 meseci 2007. godine boravilo dva miliona turista, što je 16 odsto više nego u istom periodu prošle godine, saopštila je Turistička organizacija Srbije. Kako se navodi, od toga je domaćih turista bilo oko 1,41 milion ili 15 odsto više, a stranih 595.909, što je 19 odsto više nego u periodu od januara do oktobra 2006. godine. U Beogradu, prema podacima Republičkog zavoda za statistiku, od januara do oktobra strani turisti su zabeležili 710.058 noćenja, što je rast od 26 odsto, u Novom Sadu 86.933 ili 36 odsto više.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

7 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti