U Beogradu je juče počeo Međunarodni sajam voda "Akva ekspo 2007", koji će trajati do 6. oktobra. Na Sajmu voda koji se prvi put organizuje u Srbiji, predstavljaju se najveće domaće kompanije koje se bave flaširanjem prirodnih mineralnih voda, kao i kompanije koje se bave proizvodnjom, uvozom, distribucijom i održavanjem opreme koja se koristi u industriji voda.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar