Kompanija Pexim postala deo kompanije Asseco

// Kategorije: Info |
Domaća IT kompanija Pexim saopštila je da je postala deo kompanije Asseco Poland SA, jedne od najvećih evropskih IT kompanija. Kompanije Asseco se bavi razvojem i prodajom softvera, uglavnom za potrebe bankarskih i finansijskih institucija, kao i kompanija u oblasti osiguranja. Sedište kompanije se nalazi u Poljskoj, a predstavništva u Slovačkoj, Českoj, Austriji, Nemačkoj, Litvaniji, Hrvatskoj, Rumuniji, Srbiji i Makedoniji. Rešenja kompanije Pexim su razvijena na Microsoft-ovim i IBM- ovim platformama. Kao rezultat dugogodišnje saradnje sa domaćim finansijskim institucijama većina banaka u Srbiji koristi rešenja za e-bankarstvo koja je razvio Pexim.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 12

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti