Telekom Slovenije će nastaviti svoje širenje na strana tržišta, pri čemu za ovu godinu predviđaju ulazak na tržište Srbije i Hrvatske, najavio je izvršni direktor Bojan Dremelj. Za sada nisu želeli da otkriju više informacija o svojim planovima. Ipak, Dremelj je rekao da se trenutno samo prate tržišta u regionu, ali da su kao cilj za ovu godinu zacrtali ulazak na ta dva tržišta.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar