AMD licencirao Qualcomm-ovu tehnologiju

// Kategorije: Info |
Kompanije Qualcomm i AMD sklopile su licencni sporazum, na osnovu koga će kompanija AMD koristiti Qualcomm-ovu tehnologiju 3D grafičkog jezgra u skupu čipova namenjenih mobilnim uređajima za igranje. Licenca će omogućiti primenu AMD-ove grafičke tehnologije, nazvane Unified Shader Architecture, koja je prvi put viđena na Microsoft-ovim konzolama Xbox 360, u Qualcomm-ovom skupu čipova Mobile Station Modem, namenjenom tržištu bežičnih 3G uređaja.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

17 + 20

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti