Упис студената у наредну годину

// Категорије: Инфо |

sudijski cekic

На седници НН већа, одржаној 4.11.2008. године, донете су следеће одлуке везане за упис студената у наредну годину:

 - Студенти који су уписали факултет шк. 2005/06 године и раније, могу уписати III годину студија у шк. 2008/09 години са положених 10 испита из I године и 8 испита из II године.

- Студенти уписани у I годину студија шк. 2006/07 године и касније, могу уписати III годину студија са остварених 37 ЕСПБ и више из I године и остварених 37 ЕСПБ и више из II – категорија САМОФИНАНСИРАЊЕ.

bio sam juce.....

Објављено: 07.11.2008 01:49 - ()


0
0
ne moze, zbog odluke "ministarstva"

Објављено: 07.11.2008 01:48 - ()


0
0
ladno trenutno ne moze da se predje na sistem bodovanja ako ste 05 i starija generacija... barem ne trenutno :(

Објављено: 06.11.2008 20:45 - ()


0
0
to i mene zanima.. ko nas bre vise j***

Објављено: 06.11.2008 00:44 - ()


0
0
ostvarenih 37 ESPB i više iz II ovo se odnosi na polozene predmete samo iz druge godine ili iz prve i druge zajedno?

Објављено: 05.11.2008 22:12 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности