
На седници НН већа, одржаној 4.11.2008. године, донете су следеће одлуке везане за упис студената у наредну годину:
- Студенти који су уписали факултет шк. 2005/06 године и раније, могу уписати III годину студија у шк. 2008/09 години са положених 10 испита из I године и 8 испита из II године.
- Студенти уписани у I годину студија шк. 2006/07 године и касније, могу уписати III годину студија са остварених 37 ЕСПБ и више из I године и остварених 37 ЕСПБ и више из II – категорија САМОФИНАНСИРАЊЕ.

Постави коментар