
Na sednici NN veća, održanoj 4.11.2008. godine, donete su sledeće odluke vezane za upis studenata u narednu godinu:
- Studenti koji su upisali fakultet šk. 2005/06 godine i ranije, mogu upisati III godinu studija u šk. 2008/09 godini sa položenih 10 ispita iz I godine i 8 ispita iz II godine.
- Studenti upisani u I godinu studija šk. 2006/07 godine i kasnije, mogu upisati III godinu studija sa ostvarenih 37 ESPB i više iz I godine i ostvarenih 37 ESPB i više iz II – kategorija SAMOFINANSIRANJE.

Postavi komentar