Upis studenata u narednu godinu

// Kategorije: Info |

sudijski cekic

Na sednici NN veća, održanoj 4.11.2008. godine, donete su sledeće odluke vezane za upis studenata u narednu godinu:

 - Studenti koji su upisali fakultet šk. 2005/06 godine i ranije, mogu upisati III godinu studija u šk. 2008/09 godini sa položenih 10 ispita iz I godine i 8 ispita iz II godine.

- Studenti upisani u I godinu studija šk. 2006/07 godine i kasnije, mogu upisati III godinu studija sa ostvarenih 37 ESPB i više iz I godine i ostvarenih 37 ESPB i više iz II – kategorija SAMOFINANSIRANJE.

bio sam juce.....

Objavljeno: 07.11.2008 01:49 - ()


0
0
ne moze, zbog odluke "ministarstva"

Objavljeno: 07.11.2008 01:48 - ()


0
0
ladno trenutno ne moze da se predje na sistem bodovanja ako ste 05 i starija generacija... barem ne trenutno :(

Objavljeno: 06.11.2008 20:45 - ()


0
0
to i mene zanima.. ko nas bre vise j***

Objavljeno: 06.11.2008 00:44 - ()


0
0
ostvarenih 37 ESPB i više iz II ovo se odnosi na polozene predmete samo iz druge godine ili iz prve i druge zajedno?

Objavljeno: 05.11.2008 22:12 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

8 + 0

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti