Dobrovoljno davanje krvi

// Kategorije: Info |

Akcija dobrovoljnog davanja krvi će se održati 10. decembra 2008. godine, od 10 do 16 časova, u sali 5 Instituta, na FON-u. Pozivamo sve studente da se odazovu ovom humanom pozivu i davanjem krvi spasu nečiji život.



dajte krv! ne budte lenji :) ja sam dala 7 puta krv i opet cu u sredu. :cool:

Objavljeno: 08.12.2008 01:41 - ()


0
0
prodjes pored starog amfitetra pa uz stepenice

Objavljeno: 08.12.2008 00:49 - ()


0
0
To ti je drugi deo zgrade, iliti skroz LEVO!!!

Objavljeno: 07.12.2008 22:54 - ()


0
0
Ljudi, a gde je taj institut 5, malo je blam da idem 2 god na fn a ne znam gde je...

Objavljeno: 07.12.2008 21:46 - ()


0
0
vidimo se u sredu :)

Objavljeno: 07.12.2008 16:47 - ()


0
0
Ja cu dati i litar ako treba. Osecaj da si spasila neciji zivot je divan! Moja kuma je imala problematican porodjaj i 4 kese krvi je potroseno i ona i beba su prezivele. Sta bi bilo da nije imalo krvi? Nikad se ne zna kad ce kome zatrebati

Objavljeno: 07.12.2008 01:39 - ()


0
0
Ja dajem krv obavezno! :)

Objavljeno: 05.12.2008 18:42 - ()


0
0
Dacu krv ako odloze kolokvijum iz MLjR koji je bash sluchajno 10. decembra :)

Objavljeno: 04.12.2008 11:55 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

20 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti