Akcija dobrovoljnog davanja krvi će se održati 10. decembra 2008. godine, od 10 do 16 časova, u sali 5 Instituta, na FON-u. Pozivamo sve studente da se odazovu ovom humanom pozivu i davanjem krvi spasu nečiji život.
Dobrovoljno davanje krvi
dajte krv! ne budte lenji :)
ja sam dala 7 puta krv i opet cu u sredu. :cool:
Objavljeno: 08.12.2008 01:41 - ()
Ljudi, a gde je taj institut 5, malo je blam da idem 2 god na fn a ne znam gde je...
Objavljeno: 07.12.2008 21:46 - ()
Ja cu dati i litar ako treba. Osecaj da si spasila neciji zivot je divan! Moja kuma je imala problematican porodjaj i 4 kese krvi je potroseno i ona i beba su prezivele. Sta bi bilo da nije imalo krvi? Nikad se ne zna kad ce kome zatrebati
Objavljeno: 07.12.2008 01:39 - ()

Postavi komentar