ESTIEM organizuje trening “Goal-setting - A Skill for Life”. Tema treninga je razvoj sopstvenog potencijala kroz postavljanje ciljeva. Trening ce cactoji iz tri dela i biće održan na FON-u.
Prvi deo zakazan je za ponedeljak, 10.12.2007. godine u 20:00 časova, a drugi i treći 17.12 i 24.12. Broj sale biće naknadno objavljen na sajtu ESTIEM-a. Zbog ograničenog broja mesta svi koji žele da prisustvuju treningu treba da se prijave do 9.12.2007.
Više informacija na www.estiem.org.yu.

Postavi komentar