Aiesec OpenIT

// Kategorije: Info |
Organizacija AIESEC je prošle godine pokrenula projekat „OPEN IT“ i ove godine to nastavlja sa „OPEN IT v 2.0“.
Projekat se realizuje na Fakultetu organizacionih nauka u periodu od 12. do 16. novembra i obuhvata stručni seminar od 12. do 15. novembra pod temom „IT u biznisu”.
Predavanja na ovom seminaru držaće predstavnici kompanija: Microsoft, Adacta, Oracle, HP, MD&Profy, Saga Infotech, MFC mikrokomerc.
Za učešće na seminaru možete se prijaviti do 10. novembra tako što ćete popuniti aplikaciju na sajtu www.fon.aiesec.org.yu.
Za 16. novembar predviđen je i „Company day“ - mini sajam kompanija učesnica na projektu. Pristup će biti omogućen svim studentima naših fakulteta.
Detaljnije informacije mozete naci na sledecem linku: [b][url=www.fon.aiesec.org.yu/openit]OpenIT v 2.0[/url][/b] Tu mozete naci i raspored predavanja i radionica, kao i aplikaciju. PS Svaki od partnera je spremio ponesto za ucesnike :cool: ;)

Objavljeno: 09.11.2007 17:40 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 16

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti