Organizacija AIESEC je prošle godine pokrenula projekat „OPEN IT“ i ove godine to nastavlja sa „OPEN IT v 2.0“.Projekat se realizuje na Fakultetu organizacionih nauka u periodu od 12. do 16. novembra i obuhvata stručni seminar od 12. do 15. novembra pod temom „IT u biznisu”.
Predavanja na ovom seminaru držaće predstavnici kompanija: Microsoft, Adacta, Oracle, HP, MD&Profy, Saga Infotech, MFC mikrokomerc.
Za učešće na seminaru možete se prijaviti do 10. novembra tako što ćete popuniti aplikaciju na sajtu www.fon.aiesec.org.yu.
Za 16. novembar predviđen je i „Company day“ - mini sajam kompanija učesnica na projektu. Pristup će biti omogućen svim studentima naših fakulteta.

Postavi komentar