Šesti rodjendan

// Kategorije: Info |
Cestitke

Objavljeno: 10.10.2007 07:35 - ()


0
0
Srecan rodjendan i od mene. Zelim da vas se zahvalim jer ste u toku studija puno pomogli ne samo meni vec i mnogim kolegama i kolegiinicama:).Bez vas bi nase studiranje bilo mnogo teze(ne samo u smislu gradiva vec i uslova i standarda studenata). Samo nastavite tako.

Objavljeno: 09.10.2007 17:26 - ()


0
0
Sledece godine krecete u shkolu :| Srecan rodjendan! :D

Objavljeno: 09.10.2007 07:19 - ()


0
0
Srećan rođendan :cupavi: :)

Objavljeno: 09.10.2007 04:43 - ()


0
0
Happy B-Day :P

Objavljeno: 08.10.2007 22:06 - ()


0
0
srecan rodjendan- i bravo barkose i bravo barkose

Objavljeno: 08.10.2007 19:24 - ()


0
0
Pa srecan vam rodjus... :D

Objavljeno: 08.10.2007 14:32 - ()


0
0
e,pa moje drage puskice,sada ste matore....hehehe...srecan vam rodjendan i sve najbolje...hvala vam puno na protekloj godini,dosta ste mi pomogli...

Objavljeno: 08.10.2007 13:38 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

0 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti