Upis Ekonomije

// Kategorije: Info |

Ako ste bili dovoljno srećni i položili Ekonomiju u oktobru 1 ili 2, onda je verovatno niste upisali do sada u indekse. Upis će se održati u utorak 11.12. u 9:30 u sali 200.

Zar vec? :D

Objavljeno: 10.12.2007 12:55 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti