Студенти настављају са протестима

// Категорије: Инфо |
Услед још увек нерешене ситуације по питању афере "ЕСП поени" студенти настављају са протестима. У понедељак, 10.11.2008. у 12:20 ће се испред кафића "ФонФе" окупити сви незадовољни студенти и мирном шетњом до ректората исказати свој став. Више детаља можете наћи овде.
 
 
 
 
 
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

15 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности