Услед још увек нерешене ситуације по питању афере "ЕСП поени" студенти настављају са протестима. У понедељак, 10.11.2008. у 12:20 ће се испред кафића "ФонФе" окупити сви незадовољни студенти и мирном шетњом до ректората исказати свој став. Више детаља можете наћи овде.Студенти настављају са протестима
Услед још увек нерешене ситуације по питању афере "ЕСП поени" студенти настављају са протестима. У понедељак, 10.11.2008. у 12:20 ће се испред кафића "ФонФе" окупити сви незадовољни студенти и мирном шетњом до ректората исказати свој став. Више детаља можете наћи овде.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар