Usled još uvek nerešene situacije po pitanju afere "ESP poeni" studenti nastavljaju sa protestima. U ponedeljak, 10.11.2008. u 12:20 će se ispred kafića "FonFe" okupiti svi nezadovoljni studenti i mirnom šetnjom do rektorata iskazati svoj stav. Više detalja možete naći ovde.Studenti nastavljaju sa protestima
Usled još uvek nerešene situacije po pitanju afere "ESP poeni" studenti nastavljaju sa protestima. U ponedeljak, 10.11.2008. u 12:20 će se ispred kafića "FonFe" okupiti svi nezadovoljni studenti i mirnom šetnjom do rektorata iskazati svoj stav. Više detalja možete naći ovde.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar