Studenti nastavljaju sa protestima

// Kategorije: Info |
Usled još uvek nerešene situacije po pitanju afere "ESP poeni" studenti nastavljaju sa protestima. U ponedeljak, 10.11.2008. u 12:20 će se ispred kafića "FonFe" okupiti svi nezadovoljni studenti i mirnom šetnjom do rektorata iskazati svoj stav. Više detalja možete naći ovde.
 
 
 
 
 
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

0 + 7

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti