ОИКТ - промена распореда испита

// Категорије: Инфо |

Услед радова, само један од два нова амфитеатра ће бити на располагању за испит из ОИКТ-а. Услед тога, уведен је додатни термин, за групе А7 и А12, у 14:15.

Све остале групе долазе на испит у редовном термину, у 12:30. Нови распоред полагања по уционицама је следећи:

  • Амфитеатар 015 – А6, А8, А10;
  • Нови Амфитеатар – А9, А11;
  • Сале 003а, 003б – А5;
  • Сале 100, 101 – А1;
  • Сале 102, 104 – А2;
  • Сале 105, 106 – А4;
  • Сале 200, 201 – А3;

Само у јануарском испитном року испит се може полагати парцијално. У осталим роковима то неће бити могуће.

a ako neko hoce da popravi prvi deo...jel moze na ispitu samo taj deo da radi??

Објављено: 12.01.2009 21:47 - ()


0
0
shta je sa starijim studentima??? :zbun:

Објављено: 12.01.2009 15:25 - ()


0
0
uh kako bi bilo lepo da ga podele... :D

Објављено: 12.01.2009 03:34 - ()


0
0
uh kako bi bilo lepo da ga podele... :D

Објављено: 12.01.2009 03:34 - ()


0
0
pa verovatno, ako si polozio prvi kolokvijum da ti on vazi samo u januaru, a ne u aprilu....

Објављено: 12.01.2009 03:29 - ()


0
0
zna li neko sta znaci ovo da se samo u januaru ispit polaze parcijalno???

Објављено: 11.01.2009 20:09 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности