Drugi dan izbora

// Категорије: Инфо |
Данас је други дан избора за делегате у Студентском парламенту ФОН-а.
Гласање се одржава у сали 106. Да бисте искористили своје право гласа, неопходно је понети индекс.
ne radi se o tome dal te neko natera....jednostavno meni je bilo sve jedno za koga cu da glasam iz cetvrte jer iovako nisam znao nikog od kandidata... e takve je Marin(a) vrbovao

Објављено: 14.04.2008 10:19 - ()


0
0
Koja si ti budala kad te neko natera da glasas za nekoga.....ha ha ha Ako si tako glasao, hoces ako ti nije frka da mi uradis drugi kolokvijum iz matematike?

Објављено: 13.04.2008 14:12 - ()


0
0
:udri:

Објављено: 13.04.2008 03:55 - ()


0
0
Tesko zabu naterati da u vodu skoci!!!

Објављено: 13.04.2008 03:54 - ()


0
0
Marin je mene bukvalno naterao da glasam za broj 3...to je neki decko sa cetvrte godine... nije se smirio dok nisam zaokruzio 3... pa vi sad procitajte ko je on....

Објављено: 13.04.2008 02:33 - ()


0
0
kad ce da objave te rezultate, da znamo ko ce da predstavlja interese studenata?

Објављено: 12.04.2008 17:29 - ()


0
0
[b]I KAD CE REZULTATI TIH IZBORA??????[/b][color=red][/color][size=18][/size]

Објављено: 12.04.2008 15:41 - ()


0
0
Koji ste vi debili. Oko cega se prepirete. Bolje da ucite i mislite kako cete poloziti ispite.

Објављено: 12.04.2008 01:29 - ()


0
0
Ko su kandidati na Marinovoj listi? Bas me interesuje.... E a ko je pobedio? Marin?

Објављено: 11.04.2008 23:39 - ()


0
0
ma ajde sto nije zapecacena..nego su drugi dan izbora sedeli ljudi tamo koji su bukvalno SVIMA govorili za koga da glasaju....

Објављено: 11.04.2008 19:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности