Drugi dan izbora

// Kategorije: Info |
Danas je drugi dan izbora za delegate u Studentskom parlamentu FON-a.
Glasanje se održava u sali 106. Da biste iskoristili svoje pravo glasa, neophodno je poneti indeks.
ne radi se o tome dal te neko natera....jednostavno meni je bilo sve jedno za koga cu da glasam iz cetvrte jer iovako nisam znao nikog od kandidata... e takve je Marin(a) vrbovao

Objavljeno: 14.04.2008 10:19 - ()


0
0
Koja si ti budala kad te neko natera da glasas za nekoga.....ha ha ha Ako si tako glasao, hoces ako ti nije frka da mi uradis drugi kolokvijum iz matematike?

Objavljeno: 13.04.2008 14:12 - ()


0
0
:udri:

Objavljeno: 13.04.2008 03:55 - ()


0
0
Tesko zabu naterati da u vodu skoci!!!

Objavljeno: 13.04.2008 03:54 - ()


0
0
Marin je mene bukvalno naterao da glasam za broj 3...to je neki decko sa cetvrte godine... nije se smirio dok nisam zaokruzio 3... pa vi sad procitajte ko je on....

Objavljeno: 13.04.2008 02:33 - ()


0
0
kad ce da objave te rezultate, da znamo ko ce da predstavlja interese studenata?

Objavljeno: 12.04.2008 17:29 - ()


0
0
[b]I KAD CE REZULTATI TIH IZBORA??????[/b][color=red][/color][size=18][/size]

Objavljeno: 12.04.2008 15:41 - ()


0
0
Koji ste vi debili. Oko cega se prepirete. Bolje da ucite i mislite kako cete poloziti ispite.

Objavljeno: 12.04.2008 01:29 - ()


0
0
Ko su kandidati na Marinovoj listi? Bas me interesuje.... E a ko je pobedio? Marin?

Objavljeno: 11.04.2008 23:39 - ()


0
0
ma ajde sto nije zapecacena..nego su drugi dan izbora sedeli ljudi tamo koji su bukvalno SVIMA govorili za koga da glasaju....

Objavljeno: 11.04.2008 19:54 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 12

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti