Oko 34 odsto domaćinstava u Srbiji poseduje računar, što je povećanje od 7,5 odsto u odnosu na prošlu godinu. Direktor Republičkog zavoda za statistiku Dragan Vukmirović je na predstavljanju rezultatata statističkog istraživanja 2007,Upotreba informacionih i komunikacionih tehnologija u Srbiji, u Privrednoj komori Srbije ukazao da u Beogradu - svako drugo, u Vojvodini - svako treće, a u Centralnoj Srbiji svako četvrto domaćinstvo koristi računar.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar