Milenko Cvijanović, izvršni direktor Telekoma Srpske, kaže da je broj korisnika Mtel-a značajno porastao u poslednja četiri meseca. “Mogu vam reći da smo dostigli broj od 800 hiljada korisnika mobilne mreže u ovom periodu. To nam je trenutno ukupni broj korisnika koji je dostignut u pomenutom periodu. Ako to poredimo sa podatkom pre početka ove akcije, odnosno pre preuzimanja Telekoma Srpske kada je broj korisnika bio manji od 630 hiljada, onda je to značajan rezultat", kaže Cvijanović. On je dodao da to nije rezultat samo jakih marketinških aktivnosti, već i realizacije investicionih planova u cilju ravnomernog širenja kompanije u svim segmentima.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar