Titula najbolje reklame u 2007. godini na ovogodišnjoj Noći reklamoždera pripala je reklamnom spotu Telekoma - "Deset godina saradnje". Za najbolju u toj kategoriji bile su nominovane i reklame za čoko smoki, koju prati slogan "Volim te ludo", za loto sa najupečatljivijom rečenicom "Milena, zadaviću te!", za vodu akva gala, u kojoj se pojavljuje najbolji srpski teniser Novak Djoković, Telenorova reklama "Rainbow" i reklama Jata "Sve najbolje leti Jatom". Specijalnu nagradu Brend Serbia 2007 prve večeri Noći reklamoždera dobio je najbolji srpski teniser Novak Djoković, koga je publika u Sava centru pozdravila gromkim aplauzom.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar