Prezentacija "alternativnih" predmeta će se održati u utorak, 26.02.2008. Spisak predmeta i raspored prezentovanja po godinama možete preuzeti ovde.
Ne razumem na koju foru imamo prezentaciju izbornih predmeta 26.02 a na faks krecemo 25.
A pri tome prvi dan imamo predavanja i vezbe tih predmeta...
Moze li ikad ista na FON-u biti ORGANIZOVANO?????
Postavi komentar