Уплата рате за школарину

// Категорије: Инфо |

Изашло је обавештење да су студенти прве године у обавези  да уплате рату за школарину до 12.12.2008., док студенти осталих година имају рок до 19.12.2008.

 
 

Ja stvarno ne mogu da razumem one koji objavljuju ova obavestenja? Ja sam takodje student na obnovi prve i ovo obavestenje vazi za one koji su na samofinansiranju i koji su PRVI put na toj godini. Zar je to bilo tako tesko napisati??? Ovo mi je rekla upravo, Gordana Veljovic, referent za studenska pitanja.... toliko!

Објављено: 15.12.2008 14:15 - ()


0
0
to je druga rata ili neka zakasnela prva, o cemu se radi? kolika je rata?

Објављено: 14.12.2008 18:43 - ()


0
0
mnogi su se pravili ludi pa nisu platili,zato je to obavestenje i na faxu pise samo prva godina...

Објављено: 14.12.2008 01:31 - ()


0
0
jel se to odnosi na drugu il na trecu ratu???

Објављено: 13.12.2008 19:29 - ()


0
0
Ček, malo. Ja sam na obnovi druge, i na cenovniku na sajtu piše da mi je druga rata do 15.01. Da li se nešto od ovoga gore odnosi na studente u obnovi:?

Објављено: 13.12.2008 16:37 - ()


0
0
da li je bilo obavezno odneti uplatnicu ja sam to davno platila al nisam odnela uplatnicu njima ???

Објављено: 13.12.2008 02:49 - ()


0
0
Na sajtu pise 15.11. Ovo je neki naknadni rok to je odavno trebalo da se regulise. Nego nece oni da odbiju pare nikad.

Објављено: 12.12.2008 21:15 - ()


0
0
Ovo je obavestenje za samofinansirajuce studente. Dakle, prva godinu samo ima rok za uplatu rate 12.12. a ostale godine 19.12.

Објављено: 12.12.2008 16:51 - ()


0
0
Sta to treba da znaci?

Објављено: 12.12.2008 15:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности