Izašlo je obaveštenje da su studenti prve godine u obavezi da uplate ratu za školarinu do 12.12.2008., dok studenti ostalih godina imaju rok do 19.12.2008.
Izašlo je obaveštenje da su studenti prve godine u obavezi da uplate ratu za školarinu do 12.12.2008., dok studenti ostalih godina imaju rok do 19.12.2008.
Objavljeno: 15.12.2008 14:15 - ()
Objavljeno: 14.12.2008 18:43 - ()
Objavljeno: 14.12.2008 01:31 - ()
Objavljeno: 13.12.2008 16:37 - ()
Objavljeno: 13.12.2008 02:49 - ()
Objavljeno: 12.12.2008 21:15 - ()
Objavljeno: 12.12.2008 16:51 - ()
Postavi komentar