Studenski park u Beogradu je danas, zahvaljujući Telenor-u, postao prvi park u Srbiji u kome je moguće besplatno pristupiti Internetu. Povezivanje prenosnih računara na Internet moguće je na dva načina, bežično ili putem USB modema, koji se nalaze na nekoliko lokacija u parku. U naredna tri meseca, svi posetioci parka će moći da isprobaju sve prednosti ovakvog načina povezivanja na internet mrežu.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar