Puškice ne prestaju sa nagrađivanjem. Osvojite karte za predstavu Harold i Mod koja će vas dovesti do suza 14. marta sa početkom u 20 časova.
Sve što treba da uradite je da nam prvi u komentaru odgovorite na nagradno pitanje. Ne zaboravite da budete ulogovani na Puškice nalog kako bi vaš komentar bio validan za osvajanje ulaznica.
Nagradno pitanje: Koji poznati glumac je i suprug Milene Dravić?
Crnohumorna komedija “Harold i Mod” Kolina Higinsa , čija je filmska verzija među sto najsmešnijih filmova svih vremena, vratila se na scenu Beogradskog dramskog pozorišta.
Premijera nove verzije predstave “Harold i Mod”, u režiji Milana Karadžića, održana je 6. juna 2010. godine na Velikoj sceni BDP-a, , sa legendarnom Milenom Dravić i Petriom Benčinom u glavnim ulogama. “Harold i Mod“ realistična bajka koja nas uči kako da se, u vremenu punom stega, normi, histerije, života bez pravih emocija i komunikacije, vratimo lepoti življenja.
Harold je muškarac, a Mod je žena. Harold je najmlađi lik u komadu, a Mod najstariji. Ipak, među njima postoji mnogo više sličnosti nego razlika… Za početak, oboje su opsednuti smrću. Za Harolda, lažna samoubistva su jedini način da privuče pažnju majke, a smrt jedino što dokazuje da je zapravo živ. Za Mod, smrt je ono za šta se priprema, sledeći logičan korak u njenom životu, ne odlazak, već prelazak na neko drugo mesto. Njih dvoje upoznaju se na groblju. Pomno proučavajući smrt, oni zajedno slave život.
Režija: Milan Karadžić
Igraju: Milena Dravić, Petar Benčina, Vesna Čipčić, Slobodan Ćustić, Milica Milša

Postavi komentar