Poštanska štedionica beleži gubitak

// Kategorije: Info |
Poštanska štedionica [PSBN] je 2007. završila sa gubitkom od 1,3 milijarde dinara (oko 16,2 miliona evra), što je za 400 miliona dinara manji gubitak nego u 2006. Ukupna aktiva Poštanske štedionice tokom 2007. godine povećana je za 7,3 odsto na 19 milijardi dinara, navedeno je u finansijskom izveštaju te banke objavljenom na sajtu Beogradske berze. Ukupne obaveze banke uvećane su za 2,6 milijardi dinara na 17,6 milijardi, a kapital Poštanske štedionice bio je 1,4 milijarde dinara, oko dva puta manji nego u 2006. godini.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti