Pošle su i prva i druga godina, sad je red i na ostale. Od ponedeljka 15.10. počinju predavanja i za treću i za četvrtu godinu. Ove godine je na vreme objavljen i raspored predavanja za studente koji četvrtu godinu slušaju po starom nastavnom planu i programu. Rasporede za sve godine možete preuzeti u prilogu(1, 2, 3, 4, 4 po starom programu).Rasporedi predavanja
Pošle su i prva i druga godina, sad je red i na ostale. Od ponedeljka 15.10. počinju predavanja i za treću i za četvrtu godinu. Ove godine je na vreme objavljen i raspored predavanja za studente koji četvrtu godinu slušaju po starom nastavnom planu i programu. Rasporede za sve godine možete preuzeti u prilogu(1, 2, 3, 4, 4 po starom programu).Kaon sto ne postoji ni grupa d6..taman toliko ljudi koliko ce upisati godinu posle okt2 :)
Objavljeno: 14.10.2007 19:54 - ()
D3? spada
to su ljudi koji se tako osecaju,koji zele da budu nezavisni i ne pripadaju nijednoj grupi,toj grupi moze pripadati svako i niko,ta grupa je ustvari virtuelna grupa koja egzistira samo fiktivno,prijave za tu grupu vrsice se od 14:00-16:00 ponedeljak ,samo najboljih 6 koji dodju u kabinet 666 mogu dobiti tu cast da budu studenti te neposotojece grupe.
Trka odpocela,svima puno srece.
ps:rezultati ce biti na sajtu laboratorije za matematiku,srecno jos jednom[color=red][/color]
Objavljeno: 14.10.2007 17:28 - ()
Izasao je na sajtu faxa raspored po grupama, ali bolje da nije, posto meni izgleda krajnje sumnjivo. Npr. po njemu, u grupu D3 ne spada niko. :)
Objavljeno: 14.10.2007 16:23 - ()
Kako su neozbiljno pristupili prezentaciji izbornih predmeta. Strasno. Iz marketinga nisu ni dosli.
Objavljeno: 14.10.2007 12:54 - ()
Koliko sam ja ukapirala,prve nedelje nece biti predavanja iz izbornih predmeta,jel ne znamo ni koji ce predmeti dobiti sale i ternine za predavanja..??
Objavljeno: 13.10.2007 20:30 - ()
Stvarno, kada misle da objave ko je koja grupa :zbun:
Necu sutra na fax ako ne moram :aaa:
Objavljeno: 13.10.2007 19:27 - ()

Postavi komentar