Upravljanje kvalitetom - predlog ocena nakon junskog roka

// Kategorije: Info |
Objavljen je predlog ocena iz predmeta Upravljanje kvalitetom. Predlog ocena možete pogledati ovde.
 
Na osnovu dosadašnjeg uspeha (projektni – odbranjena oba dela tj. ocena 6 i naviše na oba dela projektnog rada, pismeni – minimalno osvojano 60 poena pojedinačno na oba dela pismenog ispita, prisustvo – nije obavezno) za svakog od studenata proračunat je predlog ocene za usmeni deo ispita.

Slučaj A - Student koji je zadovoljan predlogom ocene donosi u zakazanom terminu (videti Plan rada):
  • popunjenu prijavu sa datumom polaganja 18.6., profesor kod koga su slušali predmet prof. dr Milić Radović,
  • popunjen indeks
i vrši mu se upis ocene. U ovome slučaju moguće je da student u slučaju nemogućnosti prisustva popunjenu prijavu i indeks dostavi po nekom drugom.

Slučaj B - Student nezadovoljan predlogom ocene istu može uvećati ili umanjiti tokom usmenog ispita za najviše jednu ocenu (videti Plan rada).  Na usmeni deo ispita, u ovome slučaju, potrebno je poneti primerak projektnog rada, a student na osnovu tri pitanja (identična II grupi sa pismenog ispita) radi koncept, a zatim daje usmeni odgovor.

Plan rada na usmenom delu ispita:
  • Stare generacije                 Termin 16č sala 015
  • Studenti nezadovoljni ocenom         Termin 16č sala 015
  • R. b. 1-99                     Termin 17č sala 015
  • R. b. 100-199              Termin 18č sala 015
  • R. b. 200-277              Termin 19č sala 015
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti