Vodeći svetski proizvođač mrežnih rešenja Cisco ostvario je kvartalni rast dobiti od 37,1 odsto. Cisco je u prvom kvartalu svoje fiskalne 2008. godine povećao neto dobit na 2,2 milijarde dolara, dok su prihodi od prodaje porasli 16,7 odsto, na 9,6 milijardi dolara.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar