Srbija dosta zaostaje za zemljama u regionu u korišćenju interneta, jer ga samo oko 13 odsto stanovništva koristi. Državni sekretar ministarstva za telekomunikacije i informatičko društvo Srbije Milenko Cvetinović je govoreći na sedmoj konferenciji Cisco Expo koja se održava u Hajatu rekoa da je prema podacima kojima raspolaže ministarstvo 2006. godine internet u Srbiji koristilo između milion do 1,4 miliona građana.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar