Oko 13% građana koristi internet

// Kategorije: Info |
Srbija dosta zaostaje za zemljama u regionu u korišćenju interneta, jer ga samo oko 13 odsto stanovništva koristi. Državni sekretar ministarstva za telekomunikacije i informatičko društvo Srbije Milenko Cvetinović je govoreći na sedmoj konferenciji Cisco Expo koja se održava u Hajatu rekoa da je prema podacima kojima raspolaže ministarstvo 2006. godine internet u Srbiji koristilo između milion do 1,4 miliona građana.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

12 + 1

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti