Aktivni centar i studenti Beogradskog Univerziteta upućuju sledeći poziv:
"Poštovane koleginice i kolege, pozivamo Vas sutra u 13č da se pridružite zajedničkom studentskom protestu, bez nasilja i bez stranačkih obeležja. Naša dužnost kao studenata Beogradskog Univerziteta je da, na miran i dostojanstven način, pružimo podršku našim kolegama na Kosovu i Metohiji i izrazimo nezadovoljstvo sramotnim proglašenjem nezavisnosti Srpke pokrajine Kosovo i Metohija!!!
Ne smemo podlegnuti provokacijama i manipulacijama. Mi smo različitih mišljenja i stavova, ali u ovom trenutnu moramo biti SLOŽNI.
U ponedeljak, 18. februara nastava na svim fakultetima će stati u znak protesta i solidarnosti sa našim kolegama sa Kosova i Metohije. Očekujemo Vas ispred FON-a u 12 časova!!!
Solidarnost, a NE egoizam!
JEDINSTVO, a NE podele!
OKUPLJANJE FON-ovaca u 12 časova!!!"
"Poštovane koleginice i kolege, pozivamo Vas sutra u 13č da se pridružite zajedničkom studentskom protestu, bez nasilja i bez stranačkih obeležja. Naša dužnost kao studenata Beogradskog Univerziteta je da, na miran i dostojanstven način, pružimo podršku našim kolegama na Kosovu i Metohiji i izrazimo nezadovoljstvo sramotnim proglašenjem nezavisnosti Srpke pokrajine Kosovo i Metohija!!!
Ne smemo podlegnuti provokacijama i manipulacijama. Mi smo različitih mišljenja i stavova, ali u ovom trenutnu moramo biti SLOŽNI.
U ponedeljak, 18. februara nastava na svim fakultetima će stati u znak protesta i solidarnosti sa našim kolegama sa Kosova i Metohije. Očekujemo Vas ispred FON-a u 12 časova!!!
Solidarnost, a NE egoizam!
JEDINSTVO, a NE podele!
OKUPLJANJE FON-ovaca u 12 časova!!!"

Postavi komentar