Za studente četvrte godine (stari program)
Nastava iz predmeta Upravljanje i dinamika organizacionih sistema za studente 4. godine (stari nastavni plan), održavaće se od 26.marta, u sledećim terminima:
- predavanja: sreda 14-16 časova, sala 201
- vežbe: sreda 16-18 časova, sala 201
Nastava iz predmeta Organizacija investicija i upravljanje projektima za studente 4. godine (stari plan i program) smera Informacioni sistemi, održaće se u sledećim terminima:
- 10.04.2008. godine od 14:00 do 18.00 u sali Institut 5
- 11.04.2008. godine od 12:00 do 14.00 u sali Institut 5
- 17.04.2008. godine od 14:00 do 18.00 u sali Institut 5
Sve za starije kolege
Baze se slusaju sa III godinom. Nastava nece biti organizovana kao blok. Dakle, "vi" je u pravu. Katedra
Objavljeno: 19.03.2008 18:47 - ()
Gde je to objavljeno da se baze slušaju sa III godinom. Šta lupaš bre pa lepo su rekli [url=http://www.fon.bg.ac.yu/osnovnestudije/nastava/download/letnji2008/Stari%20program%20raspored.pdf]ovde[/url] da će se organizovati blok nastava.
Nemoj da širiš dezinformacije i pri tom pričaš za druge da su neobavešteni.
Objavljeno: 18.03.2008 22:42 - ()
Baze podataka se slusaju redovno sa trecom godinom, ne mogu da verujem da ima toliko neobavestenih ljudi...Cccc...
A investicije i projekti...Jbg...Zato smo mi informaticari...;)
Objavljeno: 18.03.2008 18:20 - ()
bilo bi lepo, ali cela katedra za projekte je po pitanju toga u svadju poodavno sa katedrom za IS...
prvo zato shto su im spojili 2 predmeta u jedan bez redukcije materije, drugo zato shto ne dozvoljavaju starijima da polazu preko "kolokvijuma" iako znaju da je preveliko opterecenje! (chak i za menadzhere, kojima je to strucna materija)
Objavljeno: 18.03.2008 12:05 - ()
Mogu li i apsolventi to da slusaju i polazu kolokvijume? Bilo bi lepo da se sredi da moze...
Objavljeno: 17.03.2008 23:39 - ()

Postavi komentar