Fonovci ponovo najbolji

// Kategorije: Info |
Na inženjerskom takmičenju "Katapultiraj se", održanom 15.11.2008. na Tehnološko-metalurškom fakultetu, ekipa FON-a u sastavu Aleksandra Denković, Nenad Nešić, Igor Potkonjak i Miloš Cvetković (ETF), osvojila je prvo mesto.
U finalu je pobeđena ekipa Mašinskog fakulteta.
Takmičenje se sastojalo u pravljenju katapulta, a pored FON-a i Mašinskog, na njemu su učestvovale i ekipe sa Građevinskog i ETF-a.
Svaka cast ljudi! :yo:

Objavljeno: 19.11.2008 13:41 - ()


0
0
U ime porazenog tima Blatnjava laguna, jos jednom cestitke :)

Objavljeno: 19.11.2008 12:22 - ()


0
0
Kombinovani tim masinca i VETS, kad se vec hvalite budite precizni

Objavljeno: 19.11.2008 12:13 - ()


0
0
svaka chast! :D

Objavljeno: 19.11.2008 04:23 - ()


0
0
Eeee Trebali su Fon...sad bi bili prvi :P

Objavljeno: 17.11.2008 19:43 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti