Estiem

// Kategorije: Info |
Svečano otvaranje Case Study Show-a će se održati u četvrtak 20.marta u 13:30 časova, u amfiteatru 015. Raspored prezentacije case -ova se nalazi na www.css.estiem.org.yu
Tog dana se u dvorištu fakulteta održava i Company Show koji će studentima pružiti priliku da direktno stupe u kontakt sa predstavnicima kompanija (Coca-Cola HBC, L’Oreal, Hemofarm, Holcim i Delta Maxi) i lično im dostave svoj CV.
Svi koji dodju sutra na FON moci ce da ostave svoj CV. Srecno! :)

Objavljeno: 20.03.2008 01:05 - ()


0
0
Jel mogu i studenti da ostavljaju svoje CVove ili samo oni koji su zavrsili fax???

Objavljeno: 19.03.2008 16:11 - ()


0
0
krivo mi je sto se nisam prijavio za ovo... :(( a bas je bio kul case maxi-a...

Objavljeno: 18.03.2008 13:31 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

5 + 4

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti