Predavanje o Anriju Fajolu

// Kategorije: Info |

U utorak, 19. maja 2009. godine, od 18 časova u Francuskom kulturnom centru (Knez Mihailova 31) održaće se okrugli sto na temu Prisustvo u Srbiji Anrija Fajola, začetnika menadžmenta. Učešće u okruglom stolu će uzeti: prof. dr Jaško Ondrej (profesor na FON-u), Zorica Stablović-Bulajić, glavni i odgovorni urednik Fajolovog izdanja 2006. (Institu Adižes – ASEE book) i prof. mr Branko Matić (VOIPS). Vizuelnu prezentaciju će voditi Ivana Spasojević i Ivan Vukašinović (FON).

Sve detaljnije informacije možete potražiti na www.ccf.org.rs

Videli smo tu nelogicnost, ali profesorka francuskog jezika Vesna Cakeljic nas je obavestila da je termin predavanja 19. maja. Ne verujemo da je bila zlonamerna i da je namerno promenila datum.

Objavljeno: 18.05.2009 04:33 - ()


0
0
Na stranici CCF je datum 12.05.2009, tj. kao da je ovo predavanje vec odrzano. Moze li mi neko reci da li ce zaista da se odrzi predavanje i 19.05. jer bi sigurno otisao na njega.

Objavljeno: 18.05.2009 04:25 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti