I još radnih subota

// Kategorije: Info |
U subotu 20.12.2008. godine, održavaće se nastava po rasporedu za PETAK.
Vi ljudi niste normalni. Zar ne vidite da su ucionice prazne i tokom radnih dana a kamoli subotom!!!!!!!!!!!!

Objavljeno: 18.12.2008 15:58 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 9

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti