Case Study Show

// Kategorije: Info |
Od 20. do 22. marta 2008. ESTIEM će po drugi put na FON-u organizovati Case Study Show! Svi zainteresovani za sticanje praktičnih iskustava kroz kombinaciju rada i druženja mogu posetiti prezentaciju projekta koja će se održati danas od 20 časova u amfiteatru 015.
Idea matters!
Od sinoc na sajtu mozete da koristite i Shoutbox. Mozete ocekivati da ce te u veoma kratkom vremenenskom roku dobiti sve potrebne informacije.

Objavljeno: 17.02.2008 18:12 - ()


0
0
je bilo lenjih osoba koje je mrzelo da neshto potrazhe. nego im je lakshe da pitaju druge, koje nije mrzelo da potraze :) tako da vlacke ima puno pravo da kaze onako... ako nista, izguglajte ljudi...

Objavljeno: 17.02.2008 16:02 - ()


0
0
Nemoj da si tako grub prema kolegama. :D Sajt je www.css.estiem.org.yu i tu mozete saznati sve sto vas zanima. Takodje, na sajtu se nalaze i mejl adrese kontakt osoba, tako da ukoliko imate nekih nedoumica - slobodno pitajte.

Objavljeno: 17.02.2008 14:22 - ()


0
0
Da li je moguce da to pitas?! Pa klikni na Case Study Show u tekstu, oznaceno je plavom bojom.

Objavljeno: 17.02.2008 14:08 - ()


0
0
e, ljudi, a koji im je sajt?

Objavljeno: 17.02.2008 13:19 - ()


0
0
Ovo u amfiteatru je prezentacija projekta. Prijavljivanje je preko neta i traje od 19.2. do 2.3. Imas sve objasnjeno na njihovom sajtu.

Objavljeno: 17.02.2008 02:26 - ()


0
0
Prijavljivanje pocinje 19.02.

Objavljeno: 17.02.2008 01:26 - ()


0
0
Jel prijavljivanje samo 19.og ili moze i narednih dana??? Ili je samo tad prezentacija a prijavljivanje traje duze???

Objavljeno: 17.02.2008 01:05 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

14 + 18

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti