Praksa u Pexim-u

// Kategorije: Info |
Pexim Solutions poziva sve zainteresovane studente na praksu na poziciji Software Tester. U pitanju je testiranje softvera i web klijenata za e-banking. Cilj ove prakse je da se studenti upoznaju sa manuelnim načinom testiranja software-a i načinom izrade automatizovanog testiranja. Testiranje će se uglavnom raditi u Visual Studio-u, tako da je poželjno poznavanje istog kao i poznavanje ASP.NET-a i(ili) C#-a.
Nakon ove prakse moguća je i dugotrajna saradnja sa ovom firmom.
Zainteresovani studenti mogu da se prijave na mejl: [email protected] u prijavi navesti i broj indeksa i godinu studija. Poželjno je prijaviti se do sredine nedelje jer će krajem nedelje u prostorijama Pexim-a biti ogranizovana prezentacija i kratak test, gde će zainteresovani moći da čuju nešto više o ovoj praksi. Nakon toga biće utvrđeni termini obavljanja prakse.
Pozdrav, osecam se duznim, da kao covek koji je organizovao akciju, dam korektnu informaciju oko prakse u Peximu. Dakle, u prvoj poruci ima istine, ali samo u domenu da zavrsavamo aplikaciju. Istina je da smo pri kraju izrade novog e-bank sistema, baziranog na integrisanim web servisima. Imao sam prilicno pozitivno iskustvo sa studntima/diplomcima sa FON-a, te smo uz potrebu za jos ljudi odlucili da ponudimo praksu kao mogucnost da se kroz praksu kandidatima ponudi eventulano stalno zaposlenje nakon prakse. Testiranje planirano za kandidate je bazirano iskljucivo na automatskim testovima radjenim u C#, a platforma na kojoj radjen sistem je VS2005 i SQL Server 2005. Da dodam da se odazvalo 30-ak ljudi. Srdacan pozrdav, Predrag Maricic

Objavljeno: 04.04.2008 12:10 - ()


0
0
nista posebno... mnogo su veliki, sto ti optrilike dodje, malo znanja. malo para. ovo mi se cini kao da zavrsavaju neku verziju programa (verovatno ono sto rade za komercijalnu banku) pa im sada trebaju likovi da klikcu po aplikaciji i unose brojeve. prilicno sam ubedjen da je to. to ti je ovo: manualno testiranje a ovo autmoatksi znaci da su vec testovi napisani samo treba da ih tih izvrsavas. sto ti je zestoko sranje. na kraju: prijavi se obavezno, to ti je lepa prilika da dobijes posao, dobro je za cv. mozda i nesto naucis. upoznaces ljude, videces sta ne zelis da radis :))

Objavljeno: 22.03.2008 00:45 - ()


0
0
e taj pexim...

Objavljeno: 20.03.2008 15:46 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti