Kako puškice saznaju, nakon velikog broja studenata koji su iskazali nezadovoljstvo celokupnom ponudom, organizacija apsolventske večeri studenata FONa u organizaciji SUFONa je dovedena u pitanje.
Kako nam javlja student prodekan Velimir Tasić, danas će se održati sastanak sa svim studentskim organizacijama, na kome će biti predloženo da se formira komisija koja će sprovesti javni tender za organizaciju apsolventske večeri.
U toku jučerašnjeg dana smo dobili i zvaničan stav Uprave fakulteta koji u celosti prenosimo:
"Fakultet se ne bavi organizacijom događaja Apsolventske večeri, to je događaj koji u potpunosti organizuju studenti. Uprkos tome, svakako mora da postoji definisana procedura na osnovu koje se utvrđuje način organizacije ovakvog tipa događaja i upravi Fakulteta je jako stalo da studenti na samoj večeri imaju zagarantovan kvalitet kako prostora, hrane, muzike tako i cenom samog događaja.
Shodno tome, na sutrašnjem sastanku kolegijuma Fakulteta ovo pitanje će biti izneto pred Studenta prodekana i od njega će biti traženo da uputi kolegijum Fakulteta u detaljnu proceduru izbora i način donošenja odluke vezano za izbor organizacije Apsolventske večeri kako i odgovorna lica. Stav je da ovaj događaj svakako mora biti organizovan u najboljem interesu studenata i da je transparentnost organizovanja neophodna jer to je svakako jedan od jedinih načina kako bi ista mogla da bude pohvaljena ili opet u slučaju manjkavosti kritikovana.
Marjan Nikolić
PR Fakulteta organizacionih nauka"
Uskoro sa novim informacijama. Na pravom ste mestu, ne menjajte kanal.

Postavi komentar