Izasli spiskovi studenata koji imaju uslov za smerove posle oktobra...

// Kategorije: Info |

Izašli su spiskovi studenata koji su dali uslov za upis u drugu godinu po smerovima posle oktobarskog roka. Mogućnost da popuni kompletnu kvotu za sada ima samo smer Informacioni sistemi i tehnologije.

Ispod možete pročitati spiskove po smerovima studenata koji su dali uslov za upis druge godine posle oktobarskog roka.
Informacioni sistemi i tehnologije
Menadžment
Upravljanje kvalitetom
Operacioni menadžment

pa dobro,ja sam ipak cula da ce mozda biti okt3.....ali nemoj da me drzis za rec :zbun:

Objavljeno: 22.10.2007 14:35 - ()


0
0
@milan ja prijatelju veceg optimistu da ne kazem nesto drugo,nisam video

Objavljeno: 22.10.2007 05:16 - ()


0
0
Da ne preterujes. Realno, zaista mi je zao za tvoju matu, ali to sto ti hoces 3 roka kada treba da bude 1 je zaista bezveze.

Objavljeno: 22.10.2007 02:15 - ()


0
0
da li neko zna da li ce biti oktobra 3 s obzirom da mi trebai matematika za uslov

Objavljeno: 21.10.2007 21:43 - ()


0
0
:cupavi: :udri: :zaljubljen: :stid: :durisha: :hvala: [b][/b]

Objavljeno: 21.10.2007 00:24 - ()


0
0
zanima me gde su oni spiskovi ljudi koji su dali uslov u septembru...preko njih moze da se uporedi ko bi gde...ili su namerno uklonjeni :ljutko:

Objavljeno: 20.10.2007 23:38 - ()


0
0
pa pazi, ako si na onom spisku bez obzira sto nisi u prvih 62 (ako si dao dakle uslov u oktobru) mislim da ces uci na isit, jer ima izvesna kolicina ljudi sa 60, 54 espb i sl koji mozda nece na isit, vec su cekali da daju npr ekonomiju da bi usli na me. verujem da ce uci skoro svi koji su na onom spisku. ako ne, sacekaj posle upisa, mislim da ce te pustiti na om ili kv, tako sam bar cula.

Objavljeno: 20.10.2007 22:34 - ()


0
0
STA SE DESAVA SA STUDENTIMA KOJI IMAJU USLOV SAMO ZA IS A KVOTA SE POPUNI??? DA LI POSTOJI MOGUCNOST UPISA NA BUDZET NEKOG DRUGOG SMERA BEZ USLOVNIH?! P.S.Valjda bi po pravilu oni koji imaju preko 37 bodova direktno idu na budzet,tako je po zakonu receno! :ljutko: :bljak: :(( :durisha: [size=18][/size]

Objavljeno: 20.10.2007 22:29 - ()


0
0
@hmmm odprilike tako. tako su radili ljudi prosle god koji nisu dali ekonomiju. upisali UK pa se na kraju semestra prebacili na ME i (valjda) vec u januaru polagali ispite iz ME. Opet kazem, tako su radili drugi, raspitajte se, ja vise od ovoga ne znam...

Objavljeno: 20.10.2007 22:14 - ()


0
0
kako to na kraju semestra? dolazis na predavanja informacionih, uslepujes se u neku grupu i kad prodju predavanja mozes da prijavis ispite koji se slusaju na isitu?

Objavljeno: 20.10.2007 22:09 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti