Novi raspored predavanja u zimskom semestru 2008 god.

// Kategorije: Info |
Objavljeni su rasporedi održavanja nastave za zimski semestar 2008/09. školske godine:
- raspored nastave za PRVU godinu
- raspored nastave za DRUGU godinu
- raspored nastave za TREĆU godinu
- raspored nastave za ČETVRTU godinu
 
Izašao je raspored za novembarski apsolventski rok. Možete ga preuzeti ovde. Sve sugestije možete poslati studentu prodekanu Marinu Jovanoviću do 21. oktobra do 12 časova.
Skinite raspored za novembar sa fonovog sajta, postavljen je datum za ispit ViS.

Objavljeno: 22.10.2008 14:06 - ()


0
0
ajde kad neko sazna sta je sa verovatnocom da napise ovde sta se desava

Objavljeno: 21.10.2008 23:33 - ()


0
0
Ja se izvinjavam, ali Verovatnoca i statistika su mi ispit iz trece godine... Prema tome fali u rasporedu i to je jedino sto mogu da prijavim u novembru!!! Bio bi totalni idiotizam da cekam januar da bih polagao poslednji ispit... :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Objavljeno: 21.10.2008 14:23 - ()


0
0
Da li se to meni cini, ili nema verovatnoce i statistike u rasporedu za novembar?

Objavljeno: 20.10.2008 17:17 - ()


0
0
Pravo polaganja ispita u apsolventskim rokovima imaju samo apsolventi. Ispiti iz druge godine se ne mogu polagati u apsolventskim rokovima!!!

Objavljeno: 20.10.2008 15:23 - ()


0
0
ko moze da prijavljuje ispite u novembru,jel samo apsolventi ili?

Objavljeno: 20.10.2008 12:46 - ()


0
0
A ako nemam vezbe i predavanja iz nekog predmeta, kako se to onda polaze?

Objavljeno: 20.10.2008 12:07 - ()


0
0
Ekstra su linkovi...

Objavljeno: 20.10.2008 00:09 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

4 + 0

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti