Ukratko o pravilima za polaganje ispita iz Operacionih istraživanja 1 i Operacionih istraživanja 2:
- da bi pismeni ispit bio položen student mora da ostvari bar 20 poena na pismenom, a na usmeni se može izaći sa bar 25 poena koje je dobio na svim predispitnim obavezama (uključujući i pismeni ispit).
Sve predispitne obaveze važe u toku jedne školske godine (od oktobra do oktobra) i u tom periodu student može izaći na usmeni ispit najviše 3 puta.

Postavi komentar