Dojče telekom otpušta 32.000 ljudi

// Kategorije: Info |
Dojče telekom, bivši nemački državni telekom monopolista, je najavio da će do kraja 2008. smanjiti broj zaposlenih za 32.000. Kompanija planira da nastavi sa sprovođenjem planiranog smanjenja broja zaposlenih i spremna je da razmotri mogućnost manjih ulaganja u tržišta u nastajanju, kazao je izvršni direktor Rene Oberman. Prošle godine Dojče telekom se suočio sa štrajkovima zbog programa smanjivanja troškova.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

2 + 15

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti