Dojče telekom, bivši nemački državni telekom monopolista, je najavio da će do kraja 2008. smanjiti broj zaposlenih za 32.000. Kompanija planira da nastavi sa sprovođenjem planiranog smanjenja broja zaposlenih i spremna je da razmotri mogućnost manjih ulaganja u tržišta u nastajanju, kazao je izvršni direktor Rene Oberman. Prošle godine Dojče telekom se suočio sa štrajkovima zbog programa smanjivanja troškova.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar