Upravni odbori „Banke Inteze" i „Panonske banke" usvojili su, na odvojenim sednicama, nacrt ugovora o spajanju i sazvali sednice skupština akcionara obe banke za 17. decembar 2007. godine, radi konačnog usvajanja ugovora i završetka procesa integracije. Planom procesa integracije predviđeno je da od 1. januara 2008. godine dve banke posluju kao jedinstven pravni subjekat, pod imenom „Banka Inteza ad Beograd". Sedište „Inteze" biće kao i dosad u Beogradu, s tim što će deo poslovnih funkcija biti baziran u Novom Sadu.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar