Gostujuća predavanja SSFON-a

// Kategorije: Info | Studentske organizacije |

U želji da sferu umetnosti i kulture još više približi svojim kolegama, Savez studenata FONa u saradnji sa fakultetom odlučio je da studentima priredi predavanja na temu zastupljenosti umetnosti u medijima, odnosa i uloge marketinga i aktivnosti vezanih za odnose sa javnošću i kulture uopšte. Studenti će 27 ,28. i 30. maja na fakultetu imati priliku da posete predavanja istaknutih ličnosti iz ove oblasti sa kojima će  moći da razgovaraju o tome kako su naši gosti odlučili time da se bave, šta je najviše uticalo na njihov rad i koliko je bilo potrebno odricanja i truda da bi postigli ono što jesu danas. 

Gosti predavači su:

Tatjana Vojtehovski, poznata TV voditeljka i PR menadžer
            Kao vrlo uspešno TV lice, ovom prilikom Tatjana će nam govoriti o tome koliko je poznavanje oblasti marketinga i odnosa sa javnošću u medijima njoj pomoglo da izgradi karijeru.

Maja Vukadinović, kulturolog i analitičar medija
            Ovom prilikom će studentima govoriti o iskustvima u svojoj oblasti, deliti savete kako da svoje znanje i iskustvo primene u praksi.

Doc. dr Radmila Janičić;
            Kao neko ko se stalno druži sa studentima, izrazila je želju da sa studentima podeli svoja iskustva iz perioda kada se bavila novinarstvom, ali i da ih posavetuje i upozori na najbitnije stvari na koje treba da obrate pažnju ukoliko budu želeli da grade karijeru i primenjuju znanja u tom pravcu.

Petar Stanojlović, filmski i televizijski reditelj
Sa studentima će pričati o tome koliko je u njegovom poslu bitna kreativnost, koje su to granice do kojih mogu da realizuju svoje ideje i kako na najbolji način da predstave svoju ideju.

Zoran Stanojević, direktor The Love Festival-a

Rođen u Kraljevu, diplomirao na Fakultetu organizacionih nauka u Beogradu. Predsednik je 

UG Love Fest Vrnjačka Banja od 2007. godine. Jedan od osnivača i pokretača ideje Love Fest-a.
          

Predavanja će biti održana u sali 310, a raspored predavanja  je sledeći:
 

Ponedeljak    27.05.

  • 16:00, Radmila Janičić
  • 18:00, Petar Stanojlović
     

Utorak 28.05.

  • 16:00, Maja Vukadinović
  • 18:00 Tatjana Vojtehovski

Četvrtak 30.05.

  • 16:00 Zoran Stanojević
    18:00 Gost iznenađenja

 

Na sajtu  www.savezsfon.info  nalazi se aplikacija gde  studenti mogli da se prijave za dan kada žele da prisustvuju predavanjma.

            Studenti će imati priliku da čuju dosta interesantnih i zanimljivih priča na temu kulture, umetnosti, a da kroz sve to uoče probleme sa kojima mogu da se sretnu a vezani su za marketing, poslove odnosa sa javnošću i slično. Ovo je jedinstvena prilika za studente da lično porazgovaraju sa našim gostima, postave pitanja i čuju priče iz ličnog iskustva.

Jel ovo ESTIEM Budi Coolturan spin off?

Objavljeno: 24.05.2013 11:57 - ()


0
0
Bas me interesuje karijera novinara koji vodi rijaliti programe!

Objavljeno: 24.05.2013 02:36 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

6 + 6

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti